Jau šodien tikšanās ar Ghetto Games līderi Raimondu Elbakjanu

RE

Tikšanās ar “Ghetto Games” līderi Raimondu Elbakjanu jau šodien, 19. aprīlī, plkst. 16:00 Ventspils Augstskolas D104.auditorijā. Šajā pavasarī Ventspils Augstskola rīko atvērto lekciju ciklu “Iedvesmojies darīt un sasniegt”, kurā aicina sabiedrībā zināmus cilvēkus stāstīt par saviem sasniegumiem, par uzdrīkstēšanos, par izaugsmi, iedvesmojot apkārtējos iesaistīties dažādās aktivitātēs un aicinot pilnveidot sevi.

Raimonds Elbakjans ir kustības “Ghetto Games” izveidotājs un līderis. Kustība radusies ekonomiskās krīzes lakā, kad bija vēlme pēc vietas, kur jauniešiem pulcēties, mudināt viņus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, ļaujot justies brīvi, radot vietu, kur satikt «savējos», iegūt jaunus draugus un apgūt iemaņas spēlei komandā, uzticībai, kārtībai un mērķtiecībai. Viss sākās ar ielu basketbolu, bet nu jau kustība izaugusi tik liela, ka ikvienam ir iespēja sevi pierādīt tādās aktivitātēs, kā ielu basketbols, futbols, florbols, dejas, dziedāšana u.c. aktivitātēs. Šajā sezonā “Ghetto Games” ir spēruši vēl plašāku soli un cenšas kustību ieviest arī Filipīnās.

Par visu – kā radās ideja par “Ghetto Games”, kā kustība attīstījusies un kādi ir R. Elbakjana turpmākie plāni, uzzini Ventspils Augstskolā jau šajā pēcpusdienā, 19. aprīlī, plkst. 16:00 D 104. auditorijā! Martā Ventspils Augstskolā bija iespēja satikt žurnālisti Kristīni Garklāvu un profesionālo skeitbordistu Madaru Apsi. Tikšanās izvērtās ļoti sirsnīga un aizraujoša, interesenti varēja uzdot dažādus jautājumus un uzzināt, kā izveidojušās abu runātāju karjeras, ko viņi dara ārpus darba, kādās aktivitātēs iesaistās un kā pilnveido sevi.

19.04.2017.