Ventspils Augstskolas studenti rīko sporta “Sešcīņu”

sportalietaslogo2GALVENE-01

Ventspils Augstskolas Studentu padome studentiem, absolventiem, darbiniekiem un augstskolas sadarbības partneriem rīko sporta “Sešcīņu”, kura ilgs četras dienas (12.,13. un 19., 20. maijā) un tajā komandas sacentīsies 6 disciplīnās par iespēju iegūt dažādas balvas. Komandā startēt var 3 dalībnieki + 1 rezervists. Komanda var startēt gan vienā, gan vairākās disciplīnās, gan censties piedalīties visos “Sešcīņas” posmos un iegūt kopvērtējuma uzvarētāja godu un balvas. Ielu vingrošanas sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents!

Disciplīnas*:

12. maijs plkst. 11.00 – Ielu vingrošana Ventspils OC Ielu vingrošanas laukumā sadarbībā ar VIP klubs un atbalstu no Ventspils pilsētas pašvaldības.

13. maijs plkst. 10.00 – Futbola turnīrs futbola stadionā Katoļu ielā 40;

13. maijs. plkst. 16.00 – Volejbola turnīrs Vidumpļavā (Lukoil);

19. maijs plkst. 17.00 – Fakultāšu stafete Ventspils OC stadionā;

20. maijs plkst. 10.00 – Florbola turnīrs sporta namā “Centrs”;

20. maijs plkst. 16.00 – Basketbola turnīrs sporta namā “Centrs”;

20. maijs plkst. 20.00 – apbalvošanas ceremonija sporta namā “Centrs”.

* Nav nepieciešams piedalīties visās disciplīnās, lai pretendētu uz galveno balvu, tomēr katrs iegūtais punkts palielina Jūsu komandas izredzes uzvarēt “Sešcīņas” kopvērtējumā.

20. maijā sacensību laikā būs iespēja uzkāpt alpīnisma sienā ar instruktora vadību sporta namā “Centrs” BEZ MAKSAS.

Par dalību katrā no disciplīnām komandas dalībnieki saņems savai komandai punktus, lai pretendētu uz iespēju iegūt galveno balvu: dāvanu karti katram komandas dalībniekam 150EUR vērtībā no sporta preču veikala “Fans”. Par dalību katrā disciplīnā atsevišķi tik apbalvotas pirmās trīs vietas.

Sacensību nolikumi:

Vispārējs nolikums

Atsevišķām disciplīnām nolikumi drīzumā.

Piesaki savu komandu šeit (atbildes var rediģēt līdz pieteikšanās termiņa beigam)

Pieteikšanās termiņš: 11. maijs. plkst. 13.00.

Dalība BEZ MAKSAS!

Lai palīdzētu sportot tiem, kam tas vairs nevedas tik viegli kā studentiem un lai arī komandu atbalstītājiem būtu iespēja tikt pie vērtīgām sportiskām balvām, Studentu padome nolēmusi visu sacensību laiku pret loterijas biļetēm vākt ziedojumus LSK sociālās aprūpes centra “Stūrīši” filiālei “Landze” fizioterapijas un rehabilitācijas aprīkojuma iegādei. Šis aprīkojums viņiem ir ļoti nepieciešams, lai arī gados vecākiem, bet jaunību vēl nezaudējušiem cilvēkiem varētu nodrošināt dzīvībai un veselībai tik nepieciešamās fiziskās aktivitātes.

Pasākumu atbalsta: Ventspils pilsētas Dome, Fans, VIP klubs, Ventspils Piedzīvojumu parks, Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks, Ventspils Olimpiskais Centrs un Holi festivāls, kafejnīca Mūsmājas.

10.05.2017.