Uzsākam jauno studiju gadu!

z VEA kpbilde 2_ 4.09.17_web

Šodien Ventspils Augstskolā tika atzīmēts jaunā studiju gada sākums. Ar laba vēlējumiem studentus sveica augstskolas rektors Kārlis Krēsliņš, Ventspils domes priekšsēdētāja 1. vietnieks infrastruktūras jautājumos Jānis Vītoliņš, mācību prorektore Raita Rollande, dekāni Liene Resele un Guntars Dreijers, kā arī Studentu padomes priekšsēdētājs Normunds Rutka.

Jauno studiju gadu Ventspils Augstskolā pirmajā kursā uzsāk 252 studenti. Šogad augstskolā ieviestas 2 jaunas studiju programmas – Programmēšanas speciālists, Valodas un kultūrvide un kopumā augstskolā iespējams studēt 16 studiju programmās.

Aicinām ikvienu studentu iesaistīties augstskolā notiekošajos pasākumos, pilnveidot sevi arī ārpus studijām, dejojot augstskolas deju kolektīvā “Strautuguns” vai dziedot augstskolas korī “Ventus”, kā arī izmantojot tik plašo sporta piedāvājuma klāstu.

Ventspils Augstskolā darbojas spēcīgi zinātnes centri, kuros arī studentiem ir iespēja iesaistīties, iegūt lielisku pieredzi un uzzināt daudz ko jaunu.

Vēlam veiksmi, zināšanām bagātu jauno studiju gadu!

04.09.2017.