Ventspils Augstskolas Tulkošanas studiju fakultātes sadarbības partneris starp labākajiem pasaulē

starpteviunmanividejaizskirtspeja

Ventspils Augstskolas Tulkošanas studiju fakultātes dekāns Guntars Dreijers informē, ka ilggadējie Tulkošanas studiju fakultātes sadarbības partneri – darba devēju pārstāvji no starptautiskā uzņēmuma Skrivanek Holding SE iekļuvuši 2017. gada pasaules Top 100 labāko tulkošanas un valodas tehnoloģijas uzņēmumu reitingā “Who’s Who in Language Services and Technology”.

Ar Skrivanek pārstāvjiem Tulkošanas studiju fakultātei ir cieša sadarbība tulkošanas studiju kvalitātes nodrošināšanā. Skrivanek pārstāvis Vasilijs Ragačevičs darbojas arī “Tulkošanas” profesionālās bakalaura studiju programmas Studiju padomē. Skrivanek pārstāvji piedalās arī bakalaura darbu aizstāvēšanas komisijā un ik gadu rīko tulkošanas konkursu augstskolas studentiem. Savukārt TSF studenti piedalās praksē Skrivanek uzņēmumā un pilnveido profesionālās iemaņas un pieredzi starptautiskajā uzņēmumā.

Lepojamies un priecājamies par sadarbības partneriem – līderiem tulkošanas nozarē, kas stiprina un attīsta arī Ventspils Augstskolas “Tulkošanas” studiju programmas kvalitatīvu konkurētspēju!

Foto: Skrivanek logo

05.10.2017.