Patriotu nedēļas pasākumi Ventspils Augstskolā

IMG_0508

Novembris, kā jau ierasts, tiek aizvadīts valsts svētku noskaņās. Arī Ventspils Augstskolā visas nedēļas garumā notiks vairāki Patriotu nedēļas pasākumi, kurus organizē Ventspils Augstskolas Studentu padome.

Ceturtdien, 9. novembrī, plkst. 18.00 Ventspils Augstskolas D korpusā tiks noskaidroti Lāčplēša un Spīdalas titula ieguvēji.  Dalībniekiem būs jāveic gan fiziskie pārbaudījumi, gan jāapliecina savas zināšanas dažādos jautājumos, lai noskaidrotu labākos šo titulu ieguvējus.

Sestdien, 11. novembrī, plkst. 17.00 Ventspils Augstskolas studenti un darbinieki pulcēsies pie D korpusa ieejas, kur tiks veidota Latvijas kontūra. Pēc tam visi kopīgi dosies uz Rātslaukumu, lai pievienotos pilsētas Lāpu gājienam.

Pirmdien, 13. novembrī, plkst. 18.00 B7. auditorijā notiks patriotisko filmu vakars, kas notiek jau vairākus gadus pēc kārtas un kas studentu vidū ir viens no populārākajiem Patriotu nedēļas pasākumiem. Studentiem ir dota iespēja balsot par filmām, kuras viņi vēlas kopīgi skatīties filmu vakarā. Piedāvājumā ir tādas filmas kā “Rīgas sargi”, “Baiga vasara”, “Sapņu komanda 1935”, “Likteņdzirnas”, “Melānijas hronika”, “Rūdolfa mantojums”, “Ziemassvētku jampadracis” u.c. filmas.

Otrdien, 14. novembrī, plkst. 18.30 Ventspils Augstskolas kafejnīcā “Panorāma” notiks jau otrais neformālais stāstu vakars “Klau VeA”. Pasākuma ietvaros gan studentiem, gan docētājiem, gan augstskolas darbiniekiem būs iespēja pastāstīt par sev mīļām un interesējošām tēmām, kā arī klausīties citu stāstus. Šī pasākuma vienojošā tēma būs Latvija, kas sevī ietver ļoti daudz apakštēmu, piemēram, par kādu interesantu faktu, tradīcijām, vietām, piedzīvojumiem, notikumiem un citām tēmām, kuras ir saistītas ar Latviju.

Trešdien, 15. novembrī,  plkst. 20.30 Ventspils Augstskolas D korpusa foajē notiks ikgadējais sadziedāšanās pasākums, kurā studenti un citi interesenti vienosies kopīgās dziesmās, pieskandinot augstskolu un visu Latviju.

Ventspils Augstskolas Studentu padome Patriotu nedēļas laikā augstskolā dalīs sarkanbaltsarkanās lentītes, lai radītu kopīgu piederības sajūtu ikvienam Ventspils Augstskolas pārstāvim.

Save Save

10.11.2017.