Starptautiskās studiju nedēļas pasākumi

international week

No 13. līdz 16. novembrim Ventspils Augstskolā (VeA) notiks Starptautiskā studiju nedēļa, kuras ietvaros notiks dažādi pasākumi, kuros iesaistīsies gan latviešu, gan ārvalstu studenti un pasniedzēji.

Starptautiskā nedēļa tiks atklāta pirmdien, 13. novembrī, plkst. 12:45 D104 auditorijā ar ārvalstu studentu prezentācijām, kurās viņi pastāstīs par savām valstīm, to tradīcijām un citiem interesantiem faktiem.

Otrdien, 14. novembrī, plkst. 15:00 notiks Līgas Reiteres lekcija “Dress code: latvietis”. Lekcijas laikā Ventspils Augstskolas studenti no tautas deju kolektīva demonstrēs tautastērpus.

Trešdien, 15. novembrī, plkst. 18:00 Augstskolas bibliotēkā Robertas Kiki (Roberta Chichi) lekcija “Itāļu tradīcijas: mūsdienas”. Pasākumu vadīs Ventspils bibliotēkas brīvprātīgā darbiniece Roberta Kiki no Itālijas.

Starptautiskā nedēļa noslēgsies ceturtdien, 16. novembrī, plkst. 14:30 VeA bibliotēkā, kur notiks Bernāra Sordē (Bernard Sordet) diskusija “Iespējamā Eiropa un tās atnākšana”. Diskusija notiks angļu, latviešu un franču valodā un to vadīs Ineta Stadgale. Pasākums tiks arī tulkots.

Visi interesenti ir laipni gaidīti apmeklēt Starptautisko studiju nedēļu!

 

10.11.2017.