Bibliotēkā apskatāma Ventspils fotogrāfiju izstāde.

izstade

Ventspils tūrisma informācijas centrs (TIC) pilsētas iedzīvotājus un viesus no 5. marta aicina apmeklēt fotoizstādi Ventspils Augstskolas bibliotēkā, kur būs apskatāmi Ventspils 2017. gada fotoattēlu konkursa laureātu darbi.

17 Latvijas autoru darbi, ir kā 40 foto mirkļu atspulgs pašu ventspilnieku ikdienas notikumiem, atklājot Ventspils skaistumu visos gadalaikos, no vasaras ziediem līdz pat ziemas sniegotajām ainavām. Tā ir pilsēta, kurā svin svētkus, čalo bērni un pastaigājoties var priecāties par ziedošām skulptūrām un strūklakām, kas katra veidota kā individuāls mākslas darbs.

Pirmo reizi Ventspils 2017. gada fotoattēlu konkursa 40 labākos autoru darbus varēja apskatīt no 2017.gada 14.septembra, Pārventas bibliotēkā, kur apbalvoja arī konkursa labākos laureātu darbus.

Ventspils fotoattēlu konkurss notiek jau 14 gadus un tā mērķis ir veikt atraktīvu un mākslinieciski kvalitatīvu Ventspils fotoattēlu atlasi tūrisma izdevumu sagatavošanai, savukārt foto izstādes ļauj gan ventspilniekiem, gan pilsētas viesiem iepazīt pilsētu dažkārt no pavisam neredzētiem rakursiem.

Fotoizstāde Ventspils Augstskolas bibliotēkā (Inženieru ielā 101a)  būs apskatāma līdz 5. aprīlim. Bibliotēkas darba laiks: Pirmdiena-Ceturtdiena 9:00-21:00, Piektdiena-Sestdiena 11:00-18:00, Svētdiena-slēgts.

 

12.03.2018.