Vakances
Ventspils Augstskola ir 1997. gadā dibināta autonoma valsts augstskola un zinātnes institūcija.
Laipni lūgti mūsu draudzīgajā kolektīvā

Ventspils Augstskola (reģistrācijas Nr. 90000362426) izsludina atklātu konkursu Ventspils Augstskolas inženierzinātņu institūta “Ventspils Starptautiskais radioastronomijas centrs” vadošā pētnieka amatu Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas nozarē, datortehnikas un tīklu apakšnozarē (darba līgums uz noteiktu laiku – ievēlēšanas laiku):

Prasības pretendentiem:

  • doktora grāds;
  • zinātnes nozarei atbilstošas zinātniskās publikācijas;
  • spēja veikt patstāvīgi zinātniskos pētījumus un vadīt citu zinātnieku pētniecisko darbu;
  • zinātniskā un akadēmiskā darba pieredze kopumā nav mazāka par 3 gadiem. 

Iesniedzamie dokumenti:

  • rektoram adresēts iesniegums par piedalīšanos konkursā;
  • normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā noformēti dokumentu noraksti vai kopijas, kas apliecina atbilstošajam amatam nepieciešamos akadēmiskos un zinātniskos grādus (uzrādot oriģinālus);

  • akadēmiskā amata pretendenta dzīves un darba gājums pēc “EUROPASSCurriculum Vitae veidlapas parauga, kurā norādīta arī pētniecības, akadēmiskā, administratīvā un organizatoriskā darba pieredze, publicēto darbu saraksts pēdējo sešu gadu laikā un citi dokumenti, kurus pretendents vēlas pievienot iesniegumam, lai pilnīgāk raksturotu savu kvalifikāciju.

Dokumenti iesniedzami līdz 2018. gada 22. augustam ieskaitot personīgi Ventspils Augstskolas Personāldaļā, C202 kabinets 2.stāvā, Inženieru ielā 101, Ventspilī vai sūtot elektroniski: elina.feldmane@venta.lv, uzziņas pa tālruni 636 28303.

Pamatojoties uz Fizisko personas datu aizsardzības likuma 8. panta pirmo daļu, Ventspils Augstskola informē, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi un iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Ventspils Augstskola. Konkursa rezultātā neizvēlēto kandidātu iesniegtie personas dati tiks dzēsti.