Administrācija

egita_udodova
Egita Udodova Mācību daļas vadītāja Tālr.: +371 63629646, e-pasts: egitau@venta.lv
dace-stefenberga01
Dace Štefenberga Zinātņu un attīstības daļas vadītāja Tālr.: +371 63629657, e-pasts: dace.stefenberga@venta.lv

Speciālisti

Līga Koloda Speciāliste ārējo sakaru jautājumos Tālr.: +371 63629657, e-pasts: liga.koloda@venta.lv
Arita Šreibere Speciāliste studiju procesa organizācijas jautājumos Tālr.: +371 63629646 e-pasts: arita.sreibere@venta.lv
Agnese Jēkabsone Speciāliste sabiedrisko attiecību jautājumos Tālr.: +371 63629657, e-pasts: agnese.jekabsone@venta.lv
Reinis Hartmanis Mārketinga speciālists Tālr.: +371 63629657, e-pasts: reinis.hartmanis@venta.lv
no-photo
Irēna Boitmane Telpu ekspluatācijas inženiere Tālr.: +371 63629657, e-pasts: irena.boitmane@venta.lv
ilze-ose
Ilze Ose Kancelejas vadītājs – personāla speciāliste Tālr.: +371 63629657, e-pasts: ilze.ose@venta.lv
ligita-blumberga01
Ligita Blumberga Lietvedības sekretāre Tālr.: +371 63628303, e-pasts: ligita.blumberga@venta.lv
Raivo Šteins Jurists Tālr.: +371 63629657, e-pasts: raivo.steins@venta.lv

Informātikas un tehnisko mācību līdzekļu daļa

gints-neimanis-web
Gints Neimanis ITML daļas vadītājs Tālr.: +371 63629657, e-pasts: gints.neimanis@venta.lv
sarma-svara
Sarma Svara Tehniskā sekretāre kopēšanas darbu veikšanai Tālr.: +371 63629657, e-pasts: sarma.svara@venta.lv

Grāmatvedība

jolanta-ercuma01
Jolanta Ercuma Galvenā grāmatvede Tālr.: +371 63629652, e-pasts: jolanta.ercuma@venta.lv
jana-heidemane
Jana Heidemane Galvenās grāmatvedes vietniece Tālr.: +371 63629652, e-pasts: jana.heidemane@venta.lv
inga-seglina
Inga Segliņa Grāmatvede Tālr.: +371 63629652, e-pasts: inga.seglina@venta.lv
Jānis Sliece Galvenais ekonomists Tālr.: +371 63629657, e-pasts: janis.sliece@venta.lv