Administrācija

Arita Šreibere Mācību daļas vadītājas p.i.

Tālr.: +371 63629646, e-pasts: arita.sreibere@venta.lv

dace-stefenberga01
Dace Štefenberga Zinātņu un attīstības daļas vadītāja

Tālr.: +371 63629657, e-pasts: dace.stefenberga@venta.lv

Speciālisti

Līga Koloda Speciāliste ārējo sakaru jautājumos

Tālr.: +371 63629657, e-pasts: liga.koloda@venta.lv

Agnese Jēkabsone Speciāliste sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr.: +371 63629657, e-pasts: agnese.jekabsone@venta.lv

Inta Ozola Mārketinga speciāliste

Tālr.: +371 63629657, e-pasts: inta.ozola@venta.lv

Reinis Hartmanis Mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālista asistents

Tālr.: +371 63629657, e-pasts: reinis.hartmanis@venta.lv

no-photo
Irēna Boitmane Telpu ekspluatācijas inženiere

Tālr.: +371 63629657, e-pasts: irena.boitmane@venta.lv

ilze-ose
Ilze Ose Kancelejas vadītājs – personāla speciāliste

Tālr.: +371 63629657, e-pasts: ilze.ose@venta.lv

ligita-blumberga01
Ligita Blumberga Lietvedības sekretāre

Tālr.: +371 63628303, e-pasts: ligita.blumberga@venta.lv

Raivo Šteins Jurists

Tālr.: +371 63629657, e-pasts: raivo.steins@venta.lv

Informātikas un tehnisko mācību līdzekļu daļa

gints-neimanis-web
Gints Neimanis ITML daļas vadītājs

Tālr.: +371 63629657, e-pasts: gints.neimanis@venta.lv

sarma-svara
Sarma Svara Tehniskā sekretāre kopēšanas darbu veikšanai

Tālr.: +371 63629657, e-pasts: sarma.svara@venta.lv

Grāmatvedība

jolanta-ercuma01
Jolanta Ercuma Galvenā grāmatvede

Tālr.: +371 63629652, e-pasts: jolanta.ercuma@venta.lv

jana-heidemane
Jana Heidemane Galvenās grāmatvedes vietniece

Tālr.: +371 63629652, e-pasts: jana.heidemane@venta.lv

inga-seglina
Inga Segliņa Grāmatvede

Tālr.: +371 63629652, e-pasts: inga.seglina@venta.lv

Jānis Sliece Galvenais ekonomists

Tālr.: +371 63629657, e-pasts: janis.sliece@venta.lv