Informācijas tehnoloģiju fakultāte

Pasniedzēji

Dr. phys. Māris Ēlerts ITF dekāns

Tālr.: +371 63629654, e-pasts: maris.elerts@venta.lv

Dace Briede ITF Studiju administrēšanas speciāliste – lietvede

Tālr.: +371 63629654, e-pasts: itf@venta.lv

Akadēmiskais personāls

Asociētais profesors Dr. A Berežnojs

Lektors Vladislavs Bezrukovs vladislavs.bezrukovs@venta.lv

Docents Dr. Māris Ēlerts maris.elerts@venta.lv

Docents Dr. Juris Freimanis juris.freimanis@venta.lv

Lektors Gatis Gaigals gatis.gaigals@venta.lv

Asociētā profesore Dr. Gaļina Hiļķeviča galina.hilkevica@venta.lv

Docents Dr. Jānis Hofmanis janis.hofmanis@venta.lv

Profesors Dr. Juris Roberts Kalniņš jurisk@venta.lv

Lektors Kaspars Kondratjevs kaspars.kondratjevs@venta.lv

Docents Dr. Aigars Krauze aigars.krauze@venta.lv

Lektore Jeļena Mihailova jelena.mihailova@venta.lv

Lektors Gints Neimanis gints.neimanis@venta.lv

Lektors Romass Pauliks romass.pauliks@venta.lv

Docents Dr. Svetlana Polukoško

Docents Dr. Boriss Rjabovs boriss.rjabovs@venta.lv

Lektore Dr. Raita Rollande raita.rollande@venta.lv

Docents Dr. Ivars Šmelds ivars.smelds@venta.lv

Docents Dr. Jānis Trokšs janis.trokss@venta.lv

Lektore Estere Vītola estere.vitola@venta.lv

Docents Dr. Artūrs Vrubļevskis arturs.vrublevskis@venta.lv

Asociētais profesors Dr. Juris Žagars juris.zagars@venta.lv