Bibliotēka

Bibliotēka

 

Ventspils Augstskolas telpās mājvietu ir atradusi Latvijas modernākās bibliotēkas – Ventspils bibliotēkas filiāle – Ventspils Augstskolas bibliotēka.

Augstskolas bibliotēka ir izvietota divos stāvos ar plašu mācību literatūras, periodikas un arī daiļliteratūras nodaļu. Lasītavā ir pieejamas gan jaunākās dažādu nozaru vārdnīcas, gan audio un audiovizuālie materiāli, e-grāmatu lasītājs, jaunākās grāmatas un periodiskie izdevumi. Pateicoties gaišajām un plašajām telpām, augstskolas bibliotēka ir piemērota dažādu grupu darbu veikšanai. Ir iespēja izmantot arī klusināto lasītavu, kas šobrīd atrodas mediatēkas telpās.

Bibliotēkā darba un studiju vajadzībām pieejami divi brīvpieejas datori ar interneta pieslēgumu un trīs datori īpaši Ventspils Augstskolas studentu vajadzībām. No visiem bibliotēkas telpās esošajiem stacionārajiem datoriem bezmaksas ir pieejamas visas Ventspils Augstskolas bibliotēkas abonētās datubāzes.

Ventspils Augstskolas bibliotēkas fonds ir pieejams ikvienam Ventspils iedzīvotājam, grāmatas un citus drukātos izdevumus iespējams saņemt uz mājām, uzrādot derīgu Vienoto lasītāja karti vai tās ekvivalentu studentu apliecību. Ventspils Augstskolas bibliotēkas noteikumi ir lasāmi šeit.

Ventspils Augstskolas bibliotēka ir Latvijas Akadēmisko bibliotēku asociācijas (LATABA) locekle.

Bibliotēka atrodas Ventspils Augstskolas telpās, Inženieru ielā 101, Ventspilī.

Bibliotēkas darba laiks

Darba laiks
Pirmdiena – Ceturtdiena 9:00 – 21:00
Piektdiena, Sestdiena 11:00 – 18:00
Svētdiena slēgts

Kopizstāde “PORTRETS”

Liepājas tautas fotostudijas “Fotast” kopizstāde “Portrets” būs apskatāma Ventspils Augstskolas bibliotēkā no 11. februāra līz 13. martam.

Izstādes atklāšana 13. februārī plkst. 17:30 Ventspils Augstskolas bibliotēkā

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ventspils Augstskolas bibliotēkas katalogs ietilpst Ventspils kopkatalogā un Kurzemes virtuālajā kopkatalogā, kas atrodams šeit.