Dienesta viesnīca
Labam studentam studijas ir jāprot apvienot ar atpūtu un lietderīgu laika pavadīšanu.

Dienesta viesnīca

Ventspils Augstskola pamatoti lepojas ar vienu no labākajām studentu dienesta viesnīcām Latvijā. Tā atrodas vienā ēkā ar augstskolu, un, ja ārā ir vētra, līst lietus vai snieg sniegs, studenti pēc zināšanam var doties caur slēgtu stikla pāreju, kas savieno kopmītnes ar augstskolu. Dienesta viesnīca ir izvietota divos augstskolas ēku kompleksa korpusos - sešos un astoņos stāvos, plašās, gaišās un labiekārtotās telpas, studenti dzīvo pa divi katrā istabiņā. Dienesta viesnīcā ir pieejams bezvadu internets "ventspils-guest", ko uztur Ventspils Digitālais centrs.

Līdzīgi kā citās labās viesnīcās, dušas katrai istabiņai ir atsevišķi, tāpēc par to, ka būtu jāstāv garā rindā vai jādrebinās vēsos gaiteņos, nav jāraizējas. Katrā stāvā ir vairākas virtuvītes, kuras studenti izmanto ēdiena gatavošanai, bet, ja kādu reizi uzvar slinkums, var izmantot kafejnīcas „Panorāma” piedāvājumu, kura atrodas dienesta viesnīcas 6. stāvā ar lielisku skatu uz jūru.

Studentu dienesta viesnīcas īres maksa mēnesī par gultas vietu no septembra līdz jūnijam

  • Gultas vieta vienvietīgajā numurā - 92 eiro/mēnesī;
  • Gultas vieta divvietīgajā numurā - 62 eiro/mēnesī;
  • Gultas vieta trīsvietīgajā numurā - 48 eiro/mēnesī. 

Jauno studentu ievērībai

Lai pieteiktos Ventspils Augstskolas dienesta viesnīcā, tas jānorāda pieteikuma anketā, atzīmējot, ka būs nepieciešama vieta kopmītnē. Samaksa par vietu istabiņā jaunajiem studentiem jāveic līdz 20. septembrim, apmaksājot dzīvošanu par septembri un oktobri.

Kopmītnes sastāv no blokiem, katrā blokā divas istabiņas, viena duša un tualete. Katra istabiņa ir aprīkota ar mēbelēm: skapis, grāmatu plauks, krēsli, galds un, protams, gulta. Katrā istabiņā ir pieejams bezvadu internets "ventspils-guest", ko uztur Ventspils Digitālais centrs.

Uz pieciem blokiem ir pieejama virtuve, kā arī dienestu viesnīcas sestajā stāvā ir kafejnīca.

Kas jāzina pirmkursniekam par sadzīvi dienesta viesnīcā?

  • Katrā stāvā ir vairākas virtuvītes, kuras studenti izmanto ēdiena gatavošanai. Virtuve ir aprīkota ar plīti.
  • Studentam pašam ir jāgādā par ledusskapi. 
  • Studentam pašam jāņem līdzi viss, kas nepieciešams ēst gatavošanai, piemēram, panna, katls, šķīvis, bļodiņa, dakšiņa, nazis, karotīte, krūze, u.t.t.
  • Studentam pašam ir jānodrošina gultas veļa (sega, spilvens, palags, pārvalki).

Veļas mazgātuve

Ventspils Augstskolas pagrabstāvā izvietota veļas mazgātuve – tajā atrodas gan veļas mašīna, gan veļas žāvētājs.

Kontakti

Olga Griķe

Ventspils Augstskolas viesnīcas vadītāja

mob.: 26735358

e-pasts: olga.grike@ventspils.lv