VeA akadēmiskā personāla kompetenču pilnveides pasākumu ietvaros, turpinās stažēšanās aktivitātes pie Latvijas komersantiem, savukārt, lai nodrošinātu individuālu un padziļinātu kompetenču pilnveidi jautājumos, kas saisti ar digitālo rīku izmantošanu, 28. oktobrī notiks pirmā nodarbība par tēmu “Mūsdienīga izpratne par digitālā laikmeta izicinājumiem”.
Kopā plānotas sešas nodarbības un katrā paredzēts apskatīt atšķirīgas tēmas:
1. nodarbība - personiskie digitālie risinājumi, to izmantošana (laika, aktivitāšu plānošanas platformas, aplikācijas);
2. nodarbība - mākoņrisinājumu platformas un to izmantošana mācību procesā, tehnoloģisko risinājumu mijintegrācija;
3. nodarbība - digitālie risinājumi tiešsaistes nodarbību vadīšanai: testi, pašpārbaudes uzdevumi, interaktīvi uzdevumi; uzdevumu veidošanas platformas; atgriezeniskās saites veidošanas rīki; tehnoloģiskie palīglīdzekļi tiešsaistes nodarbību vadīšanai;
4. Mūsdienu jaunieša digitālais portrets – informācijas patērēšana, kā to izmantot un pielāgoties mācību procesā;
5. nodarbība - grāmatas loma šodienas digitālajā pasaulē; grāmatas un cita veida drukāto materiālu pārveidošana digitālā formātā - labākais un piemērotākais veids un pasniegt grāmatas saturu studentiem;
6. nodarbība - informācijas akumulēšana - ar ko un kā jārēķinās pasniedzējam, domājot par studentu spējām uztvert informāciju.
Tāpat, pilnveidojot kompetences, ārvalstu akadēmiskajam personālam 3.novembrī sāksies latviešu valodas mācības, ko nodrošinās mācību centrs “BUTS”.
Projekta kopējās izmaksas: 1 198 792.15 euro un plānotais Eiropas Savienības Sociālā fonda apjoms ir 85,00% no attiecināmajiem izdevumiem – 1 018 973.33 euro, un valsts finansējuma apjoms ir 15% no attiecināmajiem izdevumiem – 179 818.82 euro.